انتشارات سبزان را در اینستاگرام دنبال کنید  انتشارات سبزان را در تلگرام دنبال کنید    شعار ما دانایی توانایی است. همه تلاش ما عرضه علم برای همه است ثبت نام ورود
1398/3/26 یکشنبه                 
«آینده بشر» به چاپ رسید. این کتاب دربرگیرنده مطالبی درباره حاصلخیز کردن خاک مریخ، سفرهای میان‌ستاره‌ای، جاودانگی و سرنوشت نهایی انسان در فراسوی زمین و ... است.


«درتبیین جهان» هشداری برای دانشمندان امروزی است
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) تاریخ علم از جمله موضوعاتی است که در نه تنها در ایران بلکه در سراسر دنیا در سال‌های اخیر توجه ویژه‌ای به آن شده است. کتاب «د
  ادامه
«نظریه های تاثیرگذار در ادبیات»؛ آنچه واقعا باید بدانید
 
نقد ادبی دارای دو اشکال است که با یکدیگر در تقابل‌اند: یکی آن که مبادرت به آن بیش از اندازه آسان است؛ دیگر آن که به شکل سردرگم‌کننده‌ای دشوار است.
نخستین
  ادامه   
  خبرگزاری فرارو: " کتاب سیاست" اثری کم‌نظیر در تاریخ‌نگاری نظری سیاست
 
خبرگزاری فرارو: " کتاب سیاست" اثری کم‌نظیر در تاریخ‌نگاری نظری سیاست «کتاب سیاست؛ شرح اندیشه‌های بزرگ به زبان ساده» اثری کم‌نظیر در حوزه تاریخ‌نگاری اندیشه س
  ادامه   
 
  کتاب پادماده - کاوشی در فراسوی ماده به چاپ رسید
 
ما (انسان‏ها) و هر آنچه که در اطرافمان شناخته ‏ایم همه از ماده ساخته شده‌ایم.
کوارک‏ها و لپتون‏ها ذرات بنیادی ماده‏ ای هستند که ما می‏ شناسیم، اما این
  ادامه   
 
  کتاب علم و مذهب مجموعه مقالاتی پیرامون واکنش ها و تاثیرات این دو مقوله مهم توسط انتشارات سبزان به چاپ رسید
 


پیتر هریسون، استاد علم و مذهب در دانشگاه آکسفورد و هم‎چنین مدیر مرکز ایانرامسی در آن دانشگاه می‎باشد. او مولف کتاب‎های " انجیل پروتستانیسم و خیزش علو
  ادامه   
 
 


نگاهي نو به فلسفه
موضوع کتاب : دین و فلسفه
نام نویسنده : استيفان لاو
نام مترجم : محمد مصحفي
ناشر : سبزان
شابک :
تاریخ نشر :
نوبت چاپ : 2
قطع کتاب : وزيری
قیمت : 30000  تومان
تهیه از :
 
View Large


توضیحات : فلسفه اندیشیدن سفری پر مخاطره به فراتر از محدودیتهای اندیشه و ادراک است. برای بسیاری رو به‏ رو شدن با پرسش ها و مسائل فلسفی جالب توجه است در حالی که نمی دانند باید از کجا شروع کنند.
هدف این کتاب فراهم اوردن راهنمایی دقیق روشن و غیرفنی برای علاقه مندان به اشنایی با فلسفه است.
این کتاب راهنمای فلسفه برای افراد افراد غیر متخصصی نوشته شده است ک به فلسفه علاقه دارند. همچنین برای دانش آموزان یا دانشجویانی که دوره ای آموزشی را در فلسفه آغاز کرده اند می تواند مفید باشد. در صفحات این کتاب به کشف برخی از چشمگیرترین، گیج کننده ترین و الهام بخش ترین اندیشه هایی که بشر تاکنون پرورانده است. و گاه کاملا غیرعادی هستند خواهید رسید. و درخواهید یافت بسیاری از پرسش هایی که افلاطون یکی از بزرگترین فیلسوفان تاریخ در دوره باستان به آنها پرداخته بود در واقع همان پرسش هایی هستند که فیلسوفان امروز با آنها دست و پنجه نرم می کنند.
باید توجه داشت کتاب پیش رو کتابی نیست که به زحمت از آغاز تا پایان خوانده شود بدون تردید صفحه های آن را به تدریج کندوکاو خواهید کرد و این دقیقا همان هدفی است که این کتاب در پی آن است. هرجا ارتباطی میان اندیشمندان و اندیشه های مختلف یافتید می توانید آزادانه و بدون رعایت کردن ترتیب از فصلی به فصل دیگر گذر کنید.


فهرست مجموعه ها   فرصت های شغلی اخبار انتشارات
فهرست موضوعی   پذیرش اثر درباره ما
تازه های نشر   مراکز پخش همکار تماس با ما
کتابهای در دست انتشار پرسش های مخاطبان انتشارات و پاسخ ها پدیرآورندگان و همکاران راهنمای خرید از انتشارات
کلیه حقوق این سایت متعلق به انتشارات سبزان می باشد.
In this regard, boxing champion Floyd Mayweather said: "With Yu-ship table swiss replica watches of this friend, I am very proud of the game when I feel free, and replica rolex Yu-ship table brand logo not replica watches only in my boxing suit Take the most important position, but also accompany me all the way to rolex replica watches victory, our friendship between solid and solid, forever.