انتشارات سبزان را در اینستاگرام دنبال کنید  انتشارات سبزان را در تلگرام دنبال کنید    شعار ما دانایی توانایی است. همه تلاش ما عرضه علم برای همه است ثبت نام ورود
1398/3/26 یکشنبه                 
«آینده بشر» به چاپ رسید. این کتاب دربرگیرنده مطالبی درباره حاصلخیز کردن خاک مریخ، سفرهای میان‌ستاره‌ای، جاودانگی و سرنوشت نهایی انسان در فراسوی زمین و ... است.


«درتبیین جهان» هشداری برای دانشمندان امروزی است
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) تاریخ علم از جمله موضوعاتی است که در نه تنها در ایران بلکه در سراسر دنیا در سال‌های اخیر توجه ویژه‌ای به آن شده است. کتاب «د
  ادامه
«نظریه های تاثیرگذار در ادبیات»؛ آنچه واقعا باید بدانید
 
نقد ادبی دارای دو اشکال است که با یکدیگر در تقابل‌اند: یکی آن که مبادرت به آن بیش از اندازه آسان است؛ دیگر آن که به شکل سردرگم‌کننده‌ای دشوار است.
نخستین
  ادامه   
  خبرگزاری فرارو: " کتاب سیاست" اثری کم‌نظیر در تاریخ‌نگاری نظری سیاست
 
خبرگزاری فرارو: " کتاب سیاست" اثری کم‌نظیر در تاریخ‌نگاری نظری سیاست «کتاب سیاست؛ شرح اندیشه‌های بزرگ به زبان ساده» اثری کم‌نظیر در حوزه تاریخ‌نگاری اندیشه س
  ادامه   
 
  کتاب پادماده - کاوشی در فراسوی ماده به چاپ رسید
 
ما (انسان‏ها) و هر آنچه که در اطرافمان شناخته ‏ایم همه از ماده ساخته شده‌ایم.
کوارک‏ها و لپتون‏ها ذرات بنیادی ماده‏ ای هستند که ما می‏ شناسیم، اما این
  ادامه   
 
  کتاب علم و مذهب مجموعه مقالاتی پیرامون واکنش ها و تاثیرات این دو مقوله مهم توسط انتشارات سبزان به چاپ رسید
 


پیتر هریسون، استاد علم و مذهب در دانشگاه آکسفورد و هم‎چنین مدیر مرکز ایانرامسی در آن دانشگاه می‎باشد. او مولف کتاب‎های " انجیل پروتستانیسم و خیزش علو
  ادامه   
 
 


نگاهي نو به اسطوره‌شناسي
موضوع کتاب : دین و فلسفه
نام نویسنده : فيليپ ويلکينسون
نام مترجم : دکتر رحيم کوشش
ناشر : سبزان
شابک : 9786001170768
تاریخ نشر :
نوبت چاپ :
قطع کتاب : وزيری
قیمت : 30000  تومان
تهیه از :
 
View Large


توضیحات : اسطوره‌ها داستان‌هایی مقدس‌اند. آنها دربارة آفرینش جهان، پیدایش نخستین مردان و زنان، ماجراجویی قهرمانان و گستاخی و بی‌پروایی نیرنگ بازان و فریبکاران، جهان برین و جهان فرودین و دربارة آنچه در پایان روزگار روی خواهد داد، سخن می‌گویند. هریک از فرهنگ‌های انسانی، اسطوره‌های خاص خود را دارند که از نسلی به نسل دیگر انتقال یافته است.

مقدس بودن اسطوره، عمده‌ترین و اساسی‌ترین ویژگی آن است. اغلب ممکن است روایت کامل یک اسطوره یا مفهوم درونی آن را تنها کاهنان و روحانیان بشناسند؛ گاهی نیز ممکن است آن اسطوره به درون آیین یا مراسم دینی خاصی راه یافته باشد. در مواردی ممکن است اسطوره تنها در یک زمان یا سال خاص یا در طی آداب و آیینی ویژه یا برای گروهی معین نقل شود.

در برخی از فرهنگ‌ها، اسطوره ممکن است عبارت از آگاهی مرموز و مقدسی در باب مردان یا زنانی خاص یا بخشی از مردمان باشد؛ حتی ممکن است یک اسطوره دارایی خاص و محرمانة خاندانی به خصوص یا منحصر به فرد به شمار آید.


فهرست مجموعه ها   فرصت های شغلی اخبار انتشارات
فهرست موضوعی   پذیرش اثر درباره ما
تازه های نشر   مراکز پخش همکار تماس با ما
کتابهای در دست انتشار پرسش های مخاطبان انتشارات و پاسخ ها پدیرآورندگان و همکاران راهنمای خرید از انتشارات
کلیه حقوق این سایت متعلق به انتشارات سبزان می باشد.
In this regard, boxing champion Floyd Mayweather said: "With Yu-ship table swiss replica watches of this friend, I am very proud of the game when I feel free, and replica rolex Yu-ship table brand logo not replica watches only in my boxing suit Take the most important position, but also accompany me all the way to rolex replica watches victory, our friendship between solid and solid, forever.