انتشارات سبزان را در اینستاگرام دنبال کنید  انتشارات سبزان را در تلگرام دنبال کنید    شعار ما دانایی توانایی است. همه تلاش ما عرضه علم برای همه است ثبت نام ورود
1398/1/6 سه شنبه                 
«آینده بشر» به چاپ رسید. این کتاب دربرگیرنده مطالبی درباره حاصلخیز کردن خاک مریخ، سفرهای میان‌ستاره‌ای، جاودانگی و سرنوشت نهایی انسان در فراسوی زمین و ... است.


«درتبیین جهان» هشداری برای دانشمندان امروزی است
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) تاریخ علم از جمله موضوعاتی است که در نه تنها در ایران بلکه در سراسر دنیا در سال‌های اخیر توجه ویژه‌ای به آن شده است. کتاب «د
  ادامه
«نظریه های تاثیرگذار در ادبیات»؛ آنچه واقعا باید بدانید
 
نقد ادبی دارای دو اشکال است که با یکدیگر در تقابل‌اند: یکی آن که مبادرت به آن بیش از اندازه آسان است؛ دیگر آن که به شکل سردرگم‌کننده‌ای دشوار است.
نخستین
  ادامه   
  خبرگزاری فرارو: " کتاب سیاست" اثری کم‌نظیر در تاریخ‌نگاری نظری سیاست
 
خبرگزاری فرارو: " کتاب سیاست" اثری کم‌نظیر در تاریخ‌نگاری نظری سیاست «کتاب سیاست؛ شرح اندیشه‌های بزرگ به زبان ساده» اثری کم‌نظیر در حوزه تاریخ‌نگاری اندیشه س
  ادامه   
 
  کتاب پادماده - کاوشی در فراسوی ماده به چاپ رسید
 
ما (انسان‏ها) و هر آنچه که در اطرافمان شناخته ‏ایم همه از ماده ساخته شده‌ایم.
کوارک‏ها و لپتون‏ها ذرات بنیادی ماده‏ ای هستند که ما می‏ شناسیم، اما این
  ادامه   
 
  کتاب علم و مذهب مجموعه مقالاتی پیرامون واکنش ها و تاثیرات این دو مقوله مهم توسط انتشارات سبزان به چاپ رسید
 


پیتر هریسون، استاد علم و مذهب در دانشگاه آکسفورد و هم‎چنین مدیر مرکز ایانرامسی در آن دانشگاه می‎باشد. او مولف کتاب‎های " انجیل پروتستانیسم و خیزش علو
  ادامه   
 
 


کهن ديار / جلد اول (تاريخ ايران از دوران باستان تا قبل از اسلام)
موضوع کتاب : تاریخ ایران
نام نویسنده : بهنام محمدپناه
نام مترجم :
ناشر : سبزان
شابک : 9789648249347
تاریخ نشر : 1395
نوبت چاپ : 17
قطع کتاب : وزيری
قیمت : 22500  تومان
تهیه از :
 
View Large


توضیحات : بخشی از کتیبه پادشاه عیلامی در معب چغزنبیل شوش:
«منم اونتاش گال شاه انشان و شوش، من در اینجا، شهر اونتاش و حریم مقدسش را بر پا نمودم. سپس معبد بلندی ساختم و آن را وقف خدای اینشوشیناک نمودم. باشد که این معبد و زحمات من مورد پذیرش خدایان قرار گیرد و همواره عدل و داد در این مکان برقرار باشد.»

بخشی از کتبیه داریوش بزرگ هخامنشی در کاخ آپادانای شوش:
«منم داریوش، شاه شاهان، شاه این سرزمین پهناور، پسر ویشتاسب هخامنشی، گوید داریوش شاه: من به یاری اهورامزدا کاخی بس زیبا در شوش بنا نهادم. به دستور من آشوریان چوب سدر را از کو‌ه‌های لبنان به بابل آوردند و از آنجا یونانی‌ها به شوش حمل کردند.

طلایی که در اینجا به کار رفت از سارد و سنگ‌های گرانبهای لاجورد و عقیق از خوارزم و بلخ آوده شد. نقره و آبنوس را از مصر و عاج را از حبشه و هند آوردند و سنگ ستون‌ها را از تپه‌هایی در پارس. سپس طلاکاران از مصر و ماد، نجاران از لودیه، آجرسازان از بابل و تزیین کاران از مصر و ماد آمدند و کاخ شوش را چنان زیبا و باشکوه ساختند که خواست و اراده من بود. گوید داریوش شاه: اهورامزدا مرا و پدرم ویشتاسب را و سرزمین پارس را بپایاد.»

بخشی از کتیبه پیروزی شاپور اول ساسانی در نقش رستم:
«منم شاپور، خداوندگار مزداپرست، شاهنشاه ایران و انیران، پسر اردشیر و نوه پاپک که چهر از ایزدان دارم. هنگامی که من بر تخت سلطنت نشستم، گردیانوس رومی سپاهی گران از تمام شهرها جمع کرد و به سوی ایرانشهر ما تاخت. سپس در جنگی بزرگ، قیصر روم را کشته و سپاه دشمن را از بین بردیم... و در نبردی دیگر، سپاه هفتاد هزار نفری روم را شکست دادیم و من به دست خود امپراطور والریانوس را دستگیر کردم.»


فهرست مجموعه ها   فرصت های شغلی اخبار انتشارات
فهرست موضوعی   پذیرش اثر درباره ما
تازه های نشر   مراکز پخش همکار تماس با ما
کتابهای در دست انتشار پرسش های مخاطبان انتشارات و پاسخ ها پدیرآورندگان و همکاران راهنمای خرید از انتشارات
کلیه حقوق این سایت متعلق به انتشارات سبزان می باشد.
In this regard, boxing champion Floyd Mayweather said: "With Yu-ship table swiss replica watches of this friend, I am very proud of the game when I feel free, and replica rolex Yu-ship table brand logo not replica watches only in my boxing suit Take the most important position, but also accompany me all the way to rolex replica watches victory, our friendship between solid and solid, forever.