انتشارات سبزان را در اینستاگرام دنبال کنید  انتشارات سبزان را در تلگرام دنبال کنید    شعار ما دانایی توانایی است. همه تلاش ما عرضه علم برای همه است ثبت نام ورود
1398/1/6 سه شنبه                 
«آینده بشر» به چاپ رسید. این کتاب دربرگیرنده مطالبی درباره حاصلخیز کردن خاک مریخ، سفرهای میان‌ستاره‌ای، جاودانگی و سرنوشت نهایی انسان در فراسوی زمین و ... است.


«درتبیین جهان» هشداری برای دانشمندان امروزی است
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) تاریخ علم از جمله موضوعاتی است که در نه تنها در ایران بلکه در سراسر دنیا در سال‌های اخیر توجه ویژه‌ای به آن شده است. کتاب «د
  ادامه
«نظریه های تاثیرگذار در ادبیات»؛ آنچه واقعا باید بدانید
 
نقد ادبی دارای دو اشکال است که با یکدیگر در تقابل‌اند: یکی آن که مبادرت به آن بیش از اندازه آسان است؛ دیگر آن که به شکل سردرگم‌کننده‌ای دشوار است.
نخستین
  ادامه   
  خبرگزاری فرارو: " کتاب سیاست" اثری کم‌نظیر در تاریخ‌نگاری نظری سیاست
 
خبرگزاری فرارو: " کتاب سیاست" اثری کم‌نظیر در تاریخ‌نگاری نظری سیاست «کتاب سیاست؛ شرح اندیشه‌های بزرگ به زبان ساده» اثری کم‌نظیر در حوزه تاریخ‌نگاری اندیشه س
  ادامه   
 
  کتاب پادماده - کاوشی در فراسوی ماده به چاپ رسید
 
ما (انسان‏ها) و هر آنچه که در اطرافمان شناخته ‏ایم همه از ماده ساخته شده‌ایم.
کوارک‏ها و لپتون‏ها ذرات بنیادی ماده‏ ای هستند که ما می‏ شناسیم، اما این
  ادامه   
 
  کتاب علم و مذهب مجموعه مقالاتی پیرامون واکنش ها و تاثیرات این دو مقوله مهم توسط انتشارات سبزان به چاپ رسید
 


پیتر هریسون، استاد علم و مذهب در دانشگاه آکسفورد و هم‎چنین مدیر مرکز ایانرامسی در آن دانشگاه می‎باشد. او مولف کتاب‎های " انجیل پروتستانیسم و خیزش علو
  ادامه   
 
 


يادي از ايران
موضوع کتاب : تاریخ ایران
نام نویسنده : ايوب گبانچي
نام مترجم :
ناشر : سبزان
شابک : 9786006242934
تاریخ نشر : 1395
نوبت چاپ :
قطع کتاب : رقعی
قیمت : 15000  تومان
تهیه از :
 
View Large


توضیحات : ما از تاريخ چه ياد گرفته‏ايم؟
تاريخ تنها رشته پيوسته شاد و ناشاد نيست.
تاريخ رشته پيوست‌ه‏اي از آزمون‏‌ها، كاميابي‏‌ها، ناكامي‏‌ها، شوربختي‏‌ها، پيروزي‌ها، خردمندي‏‌ها و نابخردي‏‌ها در زندگینامه انسان‏‌ها بوده كه آرمان آن رسيدن به واقعيت هستي در زمان و مكان است.
تاريخ هر تبار و مردمي شناسنامه‏‌ي آنان است و هر باشنده‏ای بي‏‌شناسنامه گمنام خواهد ماند، داشتن و دانستن تاريخ از بايسته‏‌هاي انساني است.

تا زمان صفويه نقش شير و خورشيد در همه درفش‏‌هاي ايران بوده است. شير و خورشيد يك نماد ملي بوده و با دگرگون‏شدن پادشاهان ايراني، اين نشان ملي دگرگون نمي‏شد. تنها شاه اسماعيل و شاه تهماسب بر روي درفش خود نشان شير و خورشيد نداشتند. درفش شاه اسماعيل يكسره سبز و بر بالاي آن نقش ماه بوده است. شاه تهماسب، گوسپند (نماد برج حمل) را بر روي درفش نقش كرد. در زمان صفويه آيات قرآن و واژه‏‌هاي عربي بر روي پرچم ظاهر شد.
در هنگامه‏‌ي فرمانروايي شاه عباس، نشان شير و خورشيد دوباره بر پرچم صفوي نقش مي‏‌بندد.
تاريخ، هميشه آموزگار انسان بوده است.


فهرست مجموعه ها   فرصت های شغلی اخبار انتشارات
فهرست موضوعی   پذیرش اثر درباره ما
تازه های نشر   مراکز پخش همکار تماس با ما
کتابهای در دست انتشار پرسش های مخاطبان انتشارات و پاسخ ها پدیرآورندگان و همکاران راهنمای خرید از انتشارات
کلیه حقوق این سایت متعلق به انتشارات سبزان می باشد.
In this regard, boxing champion Floyd Mayweather said: "With Yu-ship table swiss replica watches of this friend, I am very proud of the game when I feel free, and replica rolex Yu-ship table brand logo not replica watches only in my boxing suit Take the most important position, but also accompany me all the way to rolex replica watches victory, our friendship between solid and solid, forever.