انتشارات سبزان را در اینستاگرام دنبال کنید  انتشارات سبزان را در تلگرام دنبال کنید    شعار ما دانایی توانایی است. همه تلاش ما عرضه علم برای همه است ثبت نام ورود
1398/3/26 یکشنبه                 
«آینده بشر» به چاپ رسید. این کتاب دربرگیرنده مطالبی درباره حاصلخیز کردن خاک مریخ، سفرهای میان‌ستاره‌ای، جاودانگی و سرنوشت نهایی انسان در فراسوی زمین و ... است.


«درتبیین جهان» هشداری برای دانشمندان امروزی است
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) تاریخ علم از جمله موضوعاتی است که در نه تنها در ایران بلکه در سراسر دنیا در سال‌های اخیر توجه ویژه‌ای به آن شده است. کتاب «د
  ادامه
«نظریه های تاثیرگذار در ادبیات»؛ آنچه واقعا باید بدانید
 
نقد ادبی دارای دو اشکال است که با یکدیگر در تقابل‌اند: یکی آن که مبادرت به آن بیش از اندازه آسان است؛ دیگر آن که به شکل سردرگم‌کننده‌ای دشوار است.
نخستین
  ادامه   
  خبرگزاری فرارو: " کتاب سیاست" اثری کم‌نظیر در تاریخ‌نگاری نظری سیاست
 
خبرگزاری فرارو: " کتاب سیاست" اثری کم‌نظیر در تاریخ‌نگاری نظری سیاست «کتاب سیاست؛ شرح اندیشه‌های بزرگ به زبان ساده» اثری کم‌نظیر در حوزه تاریخ‌نگاری اندیشه س
  ادامه   
 
  کتاب پادماده - کاوشی در فراسوی ماده به چاپ رسید
 
ما (انسان‏ها) و هر آنچه که در اطرافمان شناخته ‏ایم همه از ماده ساخته شده‌ایم.
کوارک‏ها و لپتون‏ها ذرات بنیادی ماده‏ ای هستند که ما می‏ شناسیم، اما این
  ادامه   
 
  کتاب علم و مذهب مجموعه مقالاتی پیرامون واکنش ها و تاثیرات این دو مقوله مهم توسط انتشارات سبزان به چاپ رسید
 


پیتر هریسون، استاد علم و مذهب در دانشگاه آکسفورد و هم‎چنین مدیر مرکز ایانرامسی در آن دانشگاه می‎باشد. او مولف کتاب‎های " انجیل پروتستانیسم و خیزش علو
  ادامه   
 
 


فراماسونري (رازها و رمزهاي ناگشوده)
موضوع کتاب : علوم اجتماعی و سیاست
نام نویسنده : روبرت ال. دي. کوپر
نام مترجم : سعيد کريم‌پور
ناشر : سبزان
شابک : 9786001176369
تاریخ نشر : 1394
نوبت چاپ : 2
قطع کتاب : وزيری
قیمت : 24000  تومان
تهیه از :
 
View Large


توضیحات : فراماسونری و تاریخچه آن همیشه از نگاه افرادی که خارج از تشکیلات آن هستند در هاله‌ای از رمز و راز فرو رفته است. بعضی آن را یک فرقه مذهبی می‌دانند، بعضی یک تشکیلات مخفی سیاسی و بعضی نیز یک باشگاه اجتماعات که حضور در آن برای اعضایش صرفاً جنبه تفنّن دارد.

در پی ابراز علاقه عمومی به آگاهی از اسرار پشت پرده این تشکیلات و داستان‏‌های بحث‌انگیزی که درباره آن در افواه رایج است، اکنون برای نخستین بار کتابی منتشر می‌شود که اسرار مکتوم تاریخ فراماسونری را برای علاقه‌مندان افشا می‌کند. این کتاب فوق‌العاده با تکیه بر منابع کمیاب تاریخی و عکس‏‌هایی که تا کنون منتشر نشده، از نمادگرایی فریبنده، باورها و سرگذشت فراماسون‌ها پرده برمی‌دارد و ساختار تشکیلات مخفی فراماسونری، تشریفات، و موقعیت مهم‏ترین مراکز آن در جهان به خصوص لژ بزرگ اسکاتلند را بازگو می‌کند.

نویسنده کتاب، روبرت کوپر، کتابدار لژ بزرگ اسکاتلند، از مراجع جهانی فراماسونری است که در بسیاری از سازمان‏‌های آن عضویت داشته و ضمن ایراد سخنرانی‌های متعدد درباره تاریخ این تشکیلات مرموز، مصاحبه‌های زیادی نیز با رسانه‌های سرتاسر جهان انجام داده است. او در این کتاب با ارائه بعضی اسناد تاریخی که تاکنون مخفی نگه داشته می‌شدند، تلاش کرده حقایق تاریخی را از جعلیات مضحک جدا کند و حقیقت فراماسونری را برای خوانندگان آشکار نماید. صاحب‌نظران معتقدند که او به خوبی از عهده این کار برآمده است.


فهرست مجموعه ها   فرصت های شغلی اخبار انتشارات
فهرست موضوعی   پذیرش اثر درباره ما
تازه های نشر   مراکز پخش همکار تماس با ما
کتابهای در دست انتشار پرسش های مخاطبان انتشارات و پاسخ ها پدیرآورندگان و همکاران راهنمای خرید از انتشارات
کلیه حقوق این سایت متعلق به انتشارات سبزان می باشد.
In this regard, boxing champion Floyd Mayweather said: "With Yu-ship table swiss replica watches of this friend, I am very proud of the game when I feel free, and replica rolex Yu-ship table brand logo not replica watches only in my boxing suit Take the most important position, but also accompany me all the way to rolex replica watches victory, our friendship between solid and solid, forever.