انتشارات سبزان را در اینستاگرام دنبال کنید  انتشارات سبزان را در تلگرام دنبال کنید    شعار ما دانایی توانایی است. همه تلاش ما عرضه علم برای همه است ثبت نام ورود
1398/3/26 یکشنبه                 
«آینده بشر» به چاپ رسید. این کتاب دربرگیرنده مطالبی درباره حاصلخیز کردن خاک مریخ، سفرهای میان‌ستاره‌ای، جاودانگی و سرنوشت نهایی انسان در فراسوی زمین و ... است.


«درتبیین جهان» هشداری برای دانشمندان امروزی است
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) تاریخ علم از جمله موضوعاتی است که در نه تنها در ایران بلکه در سراسر دنیا در سال‌های اخیر توجه ویژه‌ای به آن شده است. کتاب «د
  ادامه
«نظریه های تاثیرگذار در ادبیات»؛ آنچه واقعا باید بدانید
 
نقد ادبی دارای دو اشکال است که با یکدیگر در تقابل‌اند: یکی آن که مبادرت به آن بیش از اندازه آسان است؛ دیگر آن که به شکل سردرگم‌کننده‌ای دشوار است.
نخستین
  ادامه   
  خبرگزاری فرارو: " کتاب سیاست" اثری کم‌نظیر در تاریخ‌نگاری نظری سیاست
 
خبرگزاری فرارو: " کتاب سیاست" اثری کم‌نظیر در تاریخ‌نگاری نظری سیاست «کتاب سیاست؛ شرح اندیشه‌های بزرگ به زبان ساده» اثری کم‌نظیر در حوزه تاریخ‌نگاری اندیشه س
  ادامه   
 
  کتاب پادماده - کاوشی در فراسوی ماده به چاپ رسید
 
ما (انسان‏ها) و هر آنچه که در اطرافمان شناخته ‏ایم همه از ماده ساخته شده‌ایم.
کوارک‏ها و لپتون‏ها ذرات بنیادی ماده‏ ای هستند که ما می‏ شناسیم، اما این
  ادامه   
 
  کتاب علم و مذهب مجموعه مقالاتی پیرامون واکنش ها و تاثیرات این دو مقوله مهم توسط انتشارات سبزان به چاپ رسید
 


پیتر هریسون، استاد علم و مذهب در دانشگاه آکسفورد و هم‎چنین مدیر مرکز ایانرامسی در آن دانشگاه می‎باشد. او مولف کتاب‎های " انجیل پروتستانیسم و خیزش علو
  ادامه   
 
 


همسايه رواني شما (جامعه‌ستيزان چگونه آرامش ما را برهم مي‌زنند)
موضوع کتاب : جامعه شناسی
نام نویسنده : مارتا استاوت
نام مترجم : هادي همامي
ناشر : سبزان
شابک : 978-600-117-209-0
تاریخ نشر : 1396
نوبت چاپ : 1
قطع کتاب : رقعی
قیمت : 20000  تومان
تهیه از :
 
View Large


توضیحات : جامعه‌ستیز کیست؟
چگونه یک جامعه‌ستیز را تشخیص می‌دهید؟
وجدان چیست؟
آیا می‌توانی فرض کنی یک روز بدون وجدان زندگی کنی؟
در کتاب «همسایه روانی شما»، مارتا استاوت ما را با این واقعیت روبه‌رو می‌کند که حدوداً یک نفر از هر بیست و پنج نفر جامعه‌ستیز است، یعنی اساساً وجدان ندارد. نه اینکه این گروه تفاوت بین بد و خوب را نمی‌دانند؛ بلکه حد رفتارشان را تشخیص نمی‌دهند. یک نفر از هر بیست و پنج نفر ـ یعنی چهار درصد ـ بدون کمترین احساس گناه یا ندامت می‌تواند هرکاری که دلش می‌خواهد بکند.
این چهار درصدها، روابط ما، حساب‌های بانکی ما، دستاوردهای ما، عزت نفس ما، و آرامشمان را در زمین به هم می‌زنند. با این حال حیرت‌آور است که بسیاری، از این نارسایی‌ها چیزی نمی‌دانند، یا اگر می‌دانند، فقط جامعه‌ستیزی خشونت‌‌بار به ذهنشان می‌رسد ـ جنایتکاران، قاتلان زنجیر‌ه‌ای، کشتارکنندگان جمعی ـ کسانی که به ‌عمد و بارها و بارها قانون‌شکنی کرده‌اند، و اگر دستگیر شوند زندانی می‌شوند، و شاید نظام قضایی ما آنها را به مرگ محکوم کند. ما عموماً از تعداد فراوان جامعه‌ستیزهای غیر‌خشن بینمان خبر‌دار نمی‌شویم و معمولاً آنها را نمی‌شناسیم، کسانی که اغلب علناً قانون‌شکن نیستند و نظام قضایی رسمی ما حالت تدافعی مختصری در برابرشان می‌گیرد.
نویسنده یک روان‌شناس است که در زمینه‌های وجدان و شخصیت و آگاهی یکپارچه نوشته‌هایی دارد و در کتاب «همسایه روانی شما» (با ترجمه هادی همامی) تلاش می‌کند به مردمان خوب در مورد همسایة روانی‌شان و مقابله با او کمک کند.


فهرست مجموعه ها   فرصت های شغلی اخبار انتشارات
فهرست موضوعی   پذیرش اثر درباره ما
تازه های نشر   مراکز پخش همکار تماس با ما
کتابهای در دست انتشار پرسش های مخاطبان انتشارات و پاسخ ها پدیرآورندگان و همکاران راهنمای خرید از انتشارات
کلیه حقوق این سایت متعلق به انتشارات سبزان می باشد.
In this regard, boxing champion Floyd Mayweather said: "With Yu-ship table swiss replica watches of this friend, I am very proud of the game when I feel free, and replica rolex Yu-ship table brand logo not replica watches only in my boxing suit Take the most important position, but also accompany me all the way to rolex replica watches victory, our friendship between solid and solid, forever.