انتشارات سبزان را در اینستاگرام دنبال کنید  انتشارات سبزان را در تلگرام دنبال کنید    شعار ما دانایی توانایی است. همه تلاش ما عرضه علم برای همه است ثبت نام ورود
1398/3/26 یکشنبه                 
«آینده بشر» به چاپ رسید. این کتاب دربرگیرنده مطالبی درباره حاصلخیز کردن خاک مریخ، سفرهای میان‌ستاره‌ای، جاودانگی و سرنوشت نهایی انسان در فراسوی زمین و ... است.


«درتبیین جهان» هشداری برای دانشمندان امروزی است
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) تاریخ علم از جمله موضوعاتی است که در نه تنها در ایران بلکه در سراسر دنیا در سال‌های اخیر توجه ویژه‌ای به آن شده است. کتاب «د
  ادامه
«نظریه های تاثیرگذار در ادبیات»؛ آنچه واقعا باید بدانید
 
نقد ادبی دارای دو اشکال است که با یکدیگر در تقابل‌اند: یکی آن که مبادرت به آن بیش از اندازه آسان است؛ دیگر آن که به شکل سردرگم‌کننده‌ای دشوار است.
نخستین
  ادامه   
  خبرگزاری فرارو: " کتاب سیاست" اثری کم‌نظیر در تاریخ‌نگاری نظری سیاست
 
خبرگزاری فرارو: " کتاب سیاست" اثری کم‌نظیر در تاریخ‌نگاری نظری سیاست «کتاب سیاست؛ شرح اندیشه‌های بزرگ به زبان ساده» اثری کم‌نظیر در حوزه تاریخ‌نگاری اندیشه س
  ادامه   
 
  کتاب پادماده - کاوشی در فراسوی ماده به چاپ رسید
 
ما (انسان‏ها) و هر آنچه که در اطرافمان شناخته ‏ایم همه از ماده ساخته شده‌ایم.
کوارک‏ها و لپتون‏ها ذرات بنیادی ماده‏ ای هستند که ما می‏ شناسیم، اما این
  ادامه   
 
  کتاب علم و مذهب مجموعه مقالاتی پیرامون واکنش ها و تاثیرات این دو مقوله مهم توسط انتشارات سبزان به چاپ رسید
 


پیتر هریسون، استاد علم و مذهب در دانشگاه آکسفورد و هم‎چنین مدیر مرکز ایانرامسی در آن دانشگاه می‎باشد. او مولف کتاب‎های " انجیل پروتستانیسم و خیزش علو
  ادامه   
 
 


مدرسه شبانه و کلکسيون
موضوع کتاب : ادبیات ـ نمایشنامه
نام نویسنده : هارولد پينتر
نام مترجم : رضا دادويي
ناشر : سبزان
شابک : 978-600-117-125-3
تاریخ نشر : 1397
نوبت چاپ : 1
قطع کتاب : رحلی
قیمت : 12000  تومان
تهیه از :
 
View Large


توضیحات : در درام، حقیقت همواره در حال تغییر است. هرگز آن را به طور کامل نمی‌یابی، اما جستجو برای یافتن آن به یک وسواس تبدیل می‌شود. یک وظیفه ذاتی. جستجو آشکارا عاملی است که وقایع را پیش می‌برد. اغلب در تاریکی دور از انتظار و برحسب اتفاق با حقیقت روبرو می‌شوی، به آن برمی‌خوری یا به ناگاه تصویری یا شکلی می‌بینی که احساس می‌کنی به حقیقت شباهت دارد، اما اطمینان نداری. زیرا حقیقت واقعی ا« است که در دنیای درام هرگز چیزی به عنوان حقیقت واحد وجود ندارد.
در عین حال، حقایق فراوانی وجود دارند. این حقایق با یکدیگر در چالش‌اند، از یکدیگر پرهیز دارند، یکدیگر را بازتاب می‌دهند، یکدیگر را نادیده می‌گیرند، یکدیگر را به سخره می‌گیرند، نسبت به یکدیگر غافل‌اند.
گاهی وقت‌ها احساس می‌کنی که حقیقت لحظه را به چنگ؛آورده‌ای، اما به ناگهان از امیان انگشتانت می‌لغزد و دوباره ناپدید می‌شود.


فهرست مجموعه ها   فرصت های شغلی اخبار انتشارات
فهرست موضوعی   پذیرش اثر درباره ما
تازه های نشر   مراکز پخش همکار تماس با ما
کتابهای در دست انتشار پرسش های مخاطبان انتشارات و پاسخ ها پدیرآورندگان و همکاران راهنمای خرید از انتشارات
کلیه حقوق این سایت متعلق به انتشارات سبزان می باشد.
In this regard, boxing champion Floyd Mayweather said: "With Yu-ship table swiss replica watches of this friend, I am very proud of the game when I feel free, and replica rolex Yu-ship table brand logo not replica watches only in my boxing suit Take the most important position, but also accompany me all the way to rolex replica watches victory, our friendship between solid and solid, forever.