انتشارات سبزان را در اینستاگرام دنبال کنید  انتشارات سبزان را در تلگرام دنبال کنید    شعار ما دانایی توانایی است. همه تلاش ما عرضه علم برای همه است ثبت نام ورود
1398/3/26 یکشنبه                 
«آینده بشر» به چاپ رسید. این کتاب دربرگیرنده مطالبی درباره حاصلخیز کردن خاک مریخ، سفرهای میان‌ستاره‌ای، جاودانگی و سرنوشت نهایی انسان در فراسوی زمین و ... است.


«درتبیین جهان» هشداری برای دانشمندان امروزی است
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) تاریخ علم از جمله موضوعاتی است که در نه تنها در ایران بلکه در سراسر دنیا در سال‌های اخیر توجه ویژه‌ای به آن شده است. کتاب «د
  ادامه
«نظریه های تاثیرگذار در ادبیات»؛ آنچه واقعا باید بدانید
 
نقد ادبی دارای دو اشکال است که با یکدیگر در تقابل‌اند: یکی آن که مبادرت به آن بیش از اندازه آسان است؛ دیگر آن که به شکل سردرگم‌کننده‌ای دشوار است.
نخستین
  ادامه   
  خبرگزاری فرارو: " کتاب سیاست" اثری کم‌نظیر در تاریخ‌نگاری نظری سیاست
 
خبرگزاری فرارو: " کتاب سیاست" اثری کم‌نظیر در تاریخ‌نگاری نظری سیاست «کتاب سیاست؛ شرح اندیشه‌های بزرگ به زبان ساده» اثری کم‌نظیر در حوزه تاریخ‌نگاری اندیشه س
  ادامه   
 
  کتاب پادماده - کاوشی در فراسوی ماده به چاپ رسید
 
ما (انسان‏ها) و هر آنچه که در اطرافمان شناخته ‏ایم همه از ماده ساخته شده‌ایم.
کوارک‏ها و لپتون‏ها ذرات بنیادی ماده‏ ای هستند که ما می‏ شناسیم، اما این
  ادامه   
 
  کتاب علم و مذهب مجموعه مقالاتی پیرامون واکنش ها و تاثیرات این دو مقوله مهم توسط انتشارات سبزان به چاپ رسید
 


پیتر هریسون، استاد علم و مذهب در دانشگاه آکسفورد و هم‎چنین مدیر مرکز ایانرامسی در آن دانشگاه می‎باشد. او مولف کتاب‎های " انجیل پروتستانیسم و خیزش علو
  ادامه   
 
 


آينده بشر
موضوع کتاب : فیزیک
نام نویسنده : ميچيو کاکو
نام مترجم : ياشار مجتهدزاده
ناشر : سبزان
شابک : 978-600-117-388-2
تاریخ نشر : 1397
نوبت چاپ : 1
قطع کتاب : رقعی
قیمت : 35000  تومان
تهیه از :
 
View Large


توضیحات : میچیو کاکو فیزیکدانی نظری است که چه در حیطه آکادمیک و چه در علم برای عموم افراد شناخته‌شده و مؤثر است. او در سال 1968 میلادی، مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه هاروارد در رشته فیزیک دریافت کرد. سپس دوره دکتری خود را در سال 1972 میلادی در دانشگاه کالیفرنیا به اتمام رساند و دوره‌ای کوتاه در دانشگاه پرینستون فعالیت کرد.
کاکو در فیزیک نظری به طور ویژه تحقیقات خود را بر روی عناوینی چون نظریه ابرریسمان، ابرگرانش، ابرتقارن و فیزیک هادرونی متمرکز کرد. حاصل این تحقیقات، به طور خاص، هفتاد مقاله تخصصی در معتبرترین مجلات فیزیک و چندین کتاب به عنوان منابع درسی برای دوره تحصیلات تکمیلی همچون نظریه میدان کوانتومی، درآمدی بر ابرتقارن و نظریه M، ریسمان‌ها و میدان‌های همدیس بوده است. میچیو در کنار فعالیت‌های کاملاً تخصصی، علاقه وافری به فعالیت در عمومی کردن علم دارد. از این‌رو، شاهد هستیم که نظریه‌های عمیق و پیچیده فیزیک مانند نظریه ریسمان و ابعاد اضافی را در کتاب‌هایی به‌غایت سلیس و قابل فهم برای عموم به رشته تحریر درآورده است. از این دسته از کتاب‌ها می‌توان به فیزیک ناممکن‌ها، ابرفضا، فراسوی اینشتین، جهان اینشتین و جهان‌های موازی اشاره کرد.
همچنین به دلیل وابسته بودن سایر علوم به علم غنی فیزیک، کاکو در حوزه‌های بسیار مهمی چون تحولات آینده بشر چه از نظر فردی و چه از نظر تکنولوژیکی و موضوع مهمی چون کنکاش مغز قدم گذاشته و با مطالعات، تحقیقات و ارتباط با تراز اول‌ترین دانشمندان این حوزه، کتابی را با انبوهی از مطالب و تحقیقات جدید در اختیار عموم قرار داده است. بینش علمی و روان‌سازی مطالب کاکو به قدری با قدرت و زیباست که بخش‌های مختلف تلویزیون و رادیو به‌تکرار از او برای بحث و صحبت درباره فیزیک دعوت به عمل می‌آورند. ایشان بدون شک یکی از سرشناس‌ترین و مؤثرترین چهره‌های فیزیک در میان عموم است.


فهرست مجموعه ها   فرصت های شغلی اخبار انتشارات
فهرست موضوعی   پذیرش اثر درباره ما
تازه های نشر   مراکز پخش همکار تماس با ما
کتابهای در دست انتشار پرسش های مخاطبان انتشارات و پاسخ ها پدیرآورندگان و همکاران راهنمای خرید از انتشارات
کلیه حقوق این سایت متعلق به انتشارات سبزان می باشد.
In this regard, boxing champion Floyd Mayweather said: "With Yu-ship table swiss replica watches of this friend, I am very proud of the game when I feel free, and replica rolex Yu-ship table brand logo not replica watches only in my boxing suit Take the most important position, but also accompany me all the way to rolex replica watches victory, our friendship between solid and solid, forever.